skok na navigaciskok na obsah

Naše grily Naše dveředveře a zárubně renomovaných značek Kanadská kamnakanadská krbová kamna a vložky

O nás

V dnešní době je Napoleon® jedničkou v prodeji venkovních grilů v Kanadě a své postavení v TOP dvojici výrobců si také drží ve Spojených Státech Amerických. Na produkty společnosti Napoleon® vsází již více než 200.000 spokojených zákazníků v Evropě k nimž každoročně přibývají desetitisíce dalších.

Všechno to začalo v roce 1976, když malá firma rodiny Schroeterových začala vyrábět ocelové zábradlí v městečku Barrie, ve státě Ontario v Kanadě. V té době si nikdo nedokázal představit, jaká čeká budoucnost firmu Wolf Steel Ltd. dnešní Napoleon® .Od doby, kdy sjela z výrobní linky první krbová kamna uplynulo již 30 let a v té době si dal Wolf Steel závazek -neustále zlepšovat své produkty a být jedním z nejlepších ve svém oboru. Tak v roce 1981, vznikl obchodní název společnosti - Napoleon® a spolu s ním takém první grily. Tento krok se později ukázal jako průlomový a díky jemu je dnes značka Napoleon® známa po celém světě.

Doživotní záruka

Doživotní záruka Napoleon dává záruku na následující materiály a řemeslnou práci na Vašem novém plynovém grilu Napoleon proti defektům na tak dlouhou dobu, po kterou budete gril vlastnit. To pokrývá hliníkový odlitek ( mimo barvu), LUXIDIO přihrádku (odstranitelné dno), nerezové postranní rošty, nerezové kontrolní panely ( mimo potisku plochy), nerezové hořáky, nerezové nebo porcelánové připevněné poklopy a držáky poklopu, podmíněno těmito podmínkami: Během prvních pěti let, Napoleon poskytne výměnu součástek našeho příslušenství zdarma.

Od šestého roku na doživotí, Napoleon poskytne výměnu součástek z 50% z aktuální maloobchodní ceny.

Komponenty jako nerezové pákové desky, nerezové nebo litinové grilovací mřížky, ventily se zapalovacím systémem, teplotní měřidla, knoflíky a keramické infračervené hořáky jsou pokryty a Napoleon poskytne zdarma součástky během prvních dvou let limitované záruky.

Komponenty jako jsou regulátory, slévače, ohřívací mřížka, hadice a konektory (spojovače)

I-Glow zrychlovače a doplňky jsou pokryty a Napoleon poskytne zdarma součástky během prvního roku omezené záruky. Napoleon neponese odpovědnost za transportní poplatky, výdaje za provedení práce nebo vývozové celní poplatky.

Anatomie perfektního grilu

Anatomie perfektního grilu

Michal Marek : webdesigner

© 2024 Naše grily
všechna práva vyhrazena